English | Presse

Informasjon

Praktiske opplysninger og informasjon om oss

Kalender

Se hva som skjer

Forestillinger

Les om forestillingene

Billetter

Se spilleplan og kjøp billetter

 

Kontaktinfo

Billettsalg

Aurora kino Fokus

Tlf. 820 01 330

www.aurorakino.no

 


Administrasjon

Kontortid 08.30 - 16.00
Sentralbord 77 60 64 00 er betjent mellom 09.00 - 15.00
Faks 77 60 64 01
E-post post@ht.tr.no

 

Fakturaadresse:

faktura@ht.tr.no


Postadresse:
Postboks 840
9258 Tromsø

Besøksadresse:
Teaterplassen 1

9007 Tromsø

 

Organisasjonsnummer: 920 093 914

 

Teatersjef

Inger Buresund inger@ht.tr.no

Nina Wester nina@ht.tr.no (i permisjon)

 

Direktør
Beate Stang Aas beate@ht.tr.no
Tlf. 77 60 64 18 / 952 68 658


Markeds- og informasjonssjef 

Heidi Beate Lekang heidi@ht.tr.no

Tlf. 77 60 64 17 / 920 93 252

 

Markeds- og informasjonsrådgivere
Birgit Bøeng birgit@ht.tr.no
Tlf. 77 60 64 15

Hans-Pål Brekkås hans@ht.tr.no

Tlf. 77 60 64 14

Stein Sebastian Fredriksen (pressehenvendelser) stein.fredriksen@ht.tr.no

Tlf. 77 60 64 16 / 911 69 943.

 

Lille Hålogaland Teater
Katrine Strøm katrine@ht.tr.no 

 


Økonomirådgiver

Maximilian Sani max@ht.tr.no

Tlf. 77 60 64 23

Jo Inge Wernberg Jo.inge@ht.tr.no (i permisjon)
Tlf. 77 60 64 23

 

Personal- og økonomirådgiver

Sturla Bertheussen sturla@ht.tr.no

 

 

Administrasjonssekretær

Vivi-Ann Sømhovd  vivi-ann@ht.tr.no
Tlf. 77 60 64 07

Kontormedarbeider
Vidar Sørensen vidar@ht.tr.no
Tlf. 77 60 64 05

Plansjef
Birgitte Warvik Rørtveit birgitte@ht.tr.no
Tlf. 90 90 60 19

 

Inspisienter/turnéledere

Ingrid Stensen ingrid@ht.tr.no

Hilde Mikkelsen hilde@ht.tr.no

Johanna Coraline Jensen johanna@ht.tr.no



Teknikk

Produksjonsteknisk sjef
Jon H. Paulsen jon@ht.tr.no
Tlf. 97 52 14 26

 

Avdelingsleder Scene / Drift
Torbjørn Hjelmen torbjorn@ht.tr.no
Tlf. 92 02 51 33


Scenemestere
Stein Eliassen stein@ht.tr.no

Rune Pedersen runep@ht.tr.no

Ove Bråthen ove@ht.tr.no


Rekvisittører
Paul A. Dzur paul@ht.tr.no
Linda Nilsen linda@ht.tr.no

Martin Eilertsen martin@ht.tr.no

 

Avdelingsleder for lyd og lys

Øystein Heitmann oystein@ht.tr.no

Tlf. 776 06470 / 95 05 12 28

Lysavdeling 
Erlend Ø. Nielsen erlend@ht.tr.no

Line Alvilde Grønnslett Sumstad line@ht.tr.no 

Ruben Westerli Johnsen ruben@ht.tr.no


Lydavdeling
Jim-Oddvar Hansen jim@ht.tr.no
Kolbjørn Lyslo kolbjorn@ht.tr.no

Eivind Steinholm eivind@ht.tr.no

 

Oppsettingsleder / turnéleder / lydtekniker
Dagfinn Karlsen dagfinn@ht.tr.no

Tlf. 90 88 61 19

 

Teknikere
Johan Bergstrøm johan@ht.tr.no

Naegoe Remus Florin florin@ht.tr.no

Thomas Myrvoll thomas2@ht.tr.no

 

Avdelingsleder maske- og påklederavdeling
Elbjørg H. Hanssen elbjorg@ht.tr.no

Tlf. 776 06453 / 91 85 86 94

 

Frisør/maskør/påkleder

Hege Nordnes hege@ht.tr.no

Tlf. 40 45 34 94

 

Verkstedleder/Teknisk tegner

Trond Håvard Gamst trond.havard@ht.tr.no

Tlf. 91 55 63 35


Teatermaler

Ane Elene Johansen ane@ht.tr.no

 

Snekkere
Bjørn-Hugo Nilsen bjorn@ht.tr.no

 

Smed
Kenneth Andre Johansen kenneth@ht.tr.no

 

Avdelingsleder kostymeavdeling
Liv Henriksen liv@ht.tr.no

Syere/kostymemakere
Gry Norberg gry@ht.tr.no

Linda Beate Solli linda.beate@ht.tr.no

Ann-Jorunn Pedersen ann.jorun@ht.tr.no 

 

Bli teaterkontakt!

Er du glad i teater? Vil du være informert om våre planer og prosjekter i Tromsø og på turné? 

Er du glad i teater? Vil du være informert om våre planer og prosjekter i Tromsø og på turné? 

Turné

Hålogaland Teater er regionteater for Troms og Finnmark, og har 15 faste spillesteder i de to fylkene.

Hålogaland Teater er regionteater for Troms og Finnmark, og har 15 faste spillesteder i de to fylkene.

Tilgjengelighet

Billetter for deg med rullestol, redusert bevegelighet eller hørselshemming.

Billetter for deg med rullestol, redusert bevegelighet eller hørselshemming.

© Hålogaland Teater 2016  |  Design: Tank  |  Webutvikling: Kontakt Media